Очільник Закарпатської облради Чубірко поїхав на канікули в Дубаї — ЗМІ

Голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко поїхав відпочивати в одне з найрозкішніших місць світу — Дубаї, місто в Об’єднаних Арабських Еміратах. Про це повідомляє “Закарпатське телебачення”.

Офіційно цю інформацію Чубірко не коментує, втім, у соцмережах закарпатці бурхливо реагують на дане припущення. Мовляв, чи доречно високопосадовцям під час війни брати відпустки. Деякі закарпатці у коментарях під дописом вимагають зменшити заробітну платну чиновників до мінімальної, дехто виступають за відставку голови обласної ради.

У червні президент Володимир Зеленський наголосив, що будь-яка військовозобов’язана людина може виїхати з України, але повернутися вона повинна з корисним для країни результатом. Зокрема, це може стосуватися санкцій, фінансів та зброї для ЗСУ.

“Війна почалася, є рішення, що чиновники не виїжджають із країни. Все. Я своїм прикладом це роблю. Не тому, що я найкращий, ні. Бо якщо я виїжджатиму, то й вони мають право. Виїжджають лише у тому випадку, коли це зустрічі, які стосуються лише України. Є три причини: санкції, фінанси, зброя. Ми нікому не забороняємо виїжджати, але ти якщо виїжджаєш, то маєш приїхати з результатом. А якщо результату немає, то ти гастролер. Ось я вважаю їх за гастролерів… Ми нікому не забороняємо виїжджати, але ти якщо виїжджаєш, то маєш приїхати з результатом. А якщо результату немає, то ти гастролер. Ось я вважаю їх за гастролерів”, — заявив глава держави.

Нагадаємо, Володимир Чубірко вдруге очолив обласну раду 25 листопада 2021 року. Фракції “Слуги народу”, “За майбутнє” та “КМКС” тоді відмовилися голосувати за призначення Чубірка.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

3 коментарів

  1. головне, щоб не забрав з собою гроші, виділені на розвиток міжнародного аерорпоррту ” Ужгород” у розмірі 28 млн. гривень

  2. Вибачте, але це хіба порядок в державі, колм пересічні українці віддають своє життя в боротьбі з російським агресором, а високопосадовці в цей час без сорому відпочивають в найпрестижніжніх куточках планети. А чому ж на таке хамство не реагує наш високоповажний Президент? Після повернення із-за кордону його б слідувало терміново відправити на передову, бо він – Чубірко В.В. добре оздоровився і загартуався, то ж нехай покаже, на що здібний крім відпочинку в Дубаї!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*