Операція за валюту: в Ужгороді “Клініка Біляка” знову потрапила у гучний скандал

До клініки звернулась вимушена переселенка, яка приїхала з двома дітьми на Закарпаття і потребувала операції.

Маргарита Рогач повідомила, що 1 березня їй зробили операцію, за яку попросили 1500 доларів. У жінки не було з собою валюти, тому вона попросила перерахувати у гривні і була шокована сумою (уточнення – жінка виклала допис 10 березня після того як лікар опублікав інформацію, що його ніби пресує слідчий).

Далі мовою оригіналу:

“Коли я сказала що не маю доларів і буду платити гривнями адміністратор Аліна нарахувала мені 60000грн. У мене не було такої суми тому я поїхала у місто і таки купила ті долари витративши 54000грн. Коли я попросила квитанцію при виписці мені її дали на суму 43 587грн. Коли я попросила квитанцію яка відповідає тій сумі що вони мені запросили вийшов лікар, почав кричати на мене виганяти вон. Я відмовилась покидати клініку до мене викликали поліцію і саме ті хлопці порадили написати заяву у відділку на відшкодування різниці” – повідомила у мережі переселенка з Волині.

У той же час лікар виставив допис у себе на сторінці, ніби слідчий пресує його та називає прихід правоохоронців “замовним”.

“В цей час, коли йде війна, один слідчий вирішив «пресувати» клініку і, відповідно, бізнес. За моєю інформацією, цю ситуацію хтось «стимулює»! Я виясню, хто це робить, з якою метою і хто іде на повідку у замовників! На даний час у клініці Біляка жоден співробітник не звільнений та не відправлений у відпустку за власний рахунок, всім виплачено заробітню платню , сплачено податки та комунальні послуги! Проводимо безкоштовне лікування вимушено переміщеним людям! Але якомусь «замовнику» захотілось «розправитись» з нашою клінікою! В нашому випадку ми маємо ще один фронт, на якому будем боронити ті 30 сімей, рідні яких працюють у нас, отримують зарплатню та допомагають, хто чим може, нашим військовим! Слава Україні!” – йдеться у повідомленні.

Зазначте, що роз’яснень про неспівпадіння сум за операцію та про саму ситуацію із переселенкою нема.

Zakarpattya24 проаналізувало коментарі під дописами клініки та Степана Біляка, серед них в основному позитивні дописи з подякою та похвалою.

Однак під дописом переселенки закарпатці зазначають, що клініка давно прославилась і там не лікують, а “вбивають” людей. Інформують про випадки, що інші лікарі не підверджували діагноз, поставлений у Клініці Біляка і люди дивом уникали там операцій. Є випадки неякісного лікування та здирництва. Усі негідні коментарі власники акаунтів видаляють, залишають тільки хороші. Дуже багато відео, ймовірно постановочних, як закарпатці хвалять роботу лікарів та клініку. Тому люди, які не знайомі зі славою клініки і далі попадають “на гачок”.

2 коментарів

  1. Біляк ніколи не був справжнім лікарем! Старий аферист усе своє життя! А на здирництві і лікарню свою побудував. Ганьба таким “лікарям”!!!

  2. Як дерли ті медики гроші з людей так і деруть далі. Пора того Біляка та йому подібних прикрити. Нічого передового там не є. Моїй матері написали про хворобу жовчного який у неї видалили пару років назад, в обласній пів дня дохтора ржали зосміху коли поникали ту дискету біляківців. Всім відомо як вчаться і за які гроші наші студенти-медики – от і маємо результат. В області є тільки 2-3 високопрофесійних хірургів. І не треба робити з тих медиків героїв та жаліти про їх “низькі” зарплати. Треба спитати у влади (якщо вона є) – де гарантований і проголошений державою безплатний пакет меддопомоги, чому й надалі вимагаються хабарі, де поділись ліки???

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*