Опубліковано графіки відключення світла на Закарпатті 22 листопада

Закарпаттяобленерго інформує про орієнтовний час відключення електроенергії у населених пунктах області 22 листопада. Час застосування та скасування графіків може варіюватися залежно від ситуації в країні, повітряних тривог та завдань диспетчерів НЕК «Укренерго», – інформують в компанії.

Сьогодні також застосовуються тільки погодинні відключення, аварійні скасовані.

Завантажуйте на телефон для зручного перегляду.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі

5 коментарів

  1. Доброго дня! Скажыть будь ласка , чому погодинне вимкнення йде не за графіком? Навіщо графіки, коли на них неможна покладатись ?

  2. м.Берегово, світло є 2-3 години на день,вимикають по 12 -14 годин без перерви! Немає змоги набрати води і зарядити телефони навіть, без попереджень. Якщо немає аварійних відключень звідки потреба таких довгих відключень ?? Графіку взагалі не притримуються. В той же час бачу в Хмельницькому світлом вулиці освічуються, на всіх фонарних стовбах світло

  3. Зкажіть, будь ласка, а той,хто виключає світло, бачив ті графіки? Чи одні складають графіки,а інші їх не виконують,а треті рекомендують звертатися до Києва з претензіями? Та і на скарги не реагуєте. То ж у вас все добре.

  4. Одні й ті ж самі вулиці в Ужгороді. Скільки можна?! Чому не виключають Вопаки, Вавілова, Набережні, Токіо, елітні багатоповерхівки поблизу Олімпу?! Епіцентри, Сільпо, Корзо, Петефі, на яких споживається більше електроенергії, ніж в декількох вулицях разом взятих, якимось чином потрапили в зелену зону. Загальний час виключення повинен бути максимум 6 годин, а не 9, як в цьому так званому графіку!!!

  5. Який це графік,якщо великий березний на 22.11.2022 вулиці немає в графіку а відключили з 13,00 22.11.2022 і зараз вже 23.11.2022 10,24 а світла немає

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*