Перша леді США в Ужгороді: зустрілася з Оленою Зеленською та поспілкувалася з переселенцями

Як розповіла перша леді України, разом із Джилл Байден вони навідалися до місцевої школи, де мешкають жінки та діти, що тікали з Чернігова, Київщини, Кривого Рогу та інших міст України.

“Це великий вчинок з її боку, адже кожен, хто приїздить зараз в Україну, не може почуватися у стовідсотковій безпеці. Як і кожен з нас. В Україні немає зараз безпечного місця… І все-таки Ужгород – наш тил: саме тут, у найбільшому хабі Закарпаття, знайшли прихисток і порятунок тисячі переселенців зі Східної України – матусь і дітей”, — наголосила Олена Зеленська.

Раніше дружина американського президента побувала в Румунії та Словаччині. З міркувань безпеки її приїзд до Ужгорода тримали в максимальній таємниці.

“У цей День матері моє серце з вами, перша леді Олена Зеленська та всі сміливі й стійкі мами України”, — написала Джил Байден у Твіттері.

Крім того, в Ужгороді Олена Зеленська відвідала Закарпатську обласну клінічну лікарню ім. Новака, де лікуються 32 поранених українських військових. А також найбільший у Закарпатті хаб для внутрішньо переміщених осіб “Совине гніздо”. Там щоденно приймають до 800 осіб, надаючи їм їжу, необхідні речі та медикаменти, житло й психологічну допомогу.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*