Перші особи краю намагаються зруйнувати аеропорт “Ужгород” задля власної наживи — Коцюба

Фото: Сергій Гудак / Укрінформ

Директор аеропорту “Ужгород” Олег Коцюба, якого нещодавно звільнили депутати Закарпатської обласної ради, вважає це рішення неправомірним та безпідставним. Він вже подав відповідні позови до судових органів. Про це він розповів в інтерв’ю Ungvar.info.

Коцюба впевнений, що над реалізацією його звільнення працювали вже довгий час. Більше того, за рік роботи депутати змусили його двічі відзвітувати щодо роботи летовища. Хоча за законом перший офіційний звіт мав відбутися через рік від моменту вступу на посаду.

“З того моменту, коли Володимир Чубірко став головою Закарпатської обласної ради, навіть, коли він давав першу свою пресконференцію в приміщенні обласного художнього музею, вже тоді почалися “брудні” та безпідставні звинувачення щодо неефективної роботи ужгородського аеропорту… Насамперед, це велике бажання влади припинити функціонування цього об’єкту з виключно комерційною метою. 92 гектари землі в центрі міста, приваблива ділянка для забудови, відповідно “нажитися” можна дай Боже”, — вважає Коцюба.

Утім, попри перевірки та візити силовиків, наразі Олег Коцюба продовжує працювати разом з колективом та готовий до конструктивного діалогу з владою. Єдина умова — відсутність “політичних ігор”. Адже у період війни аеропорт “Ужгород” залишається єдиним в країні чинним летовищем. 

“Ми працюємо у цілодобовому режимі 24/7. У будь-який час доби ми готові до перельоту, відльоту будь-якого типу повітряного судна, який за технічними характеристиками може прибути в аеропорт “Ужгород”… Скажіть, чи не дикість у такий час, коли аеропорт, ну дуже важливий інфрастраструктурний об’єкт залишати його без керівника?”, — пояснив Коцюба.

Також директор закарпатського летовища звернувся до центральної влади з проханням передати аеропорт в державну власність. За його словами, колективне звернення щодо блокування роботи з боку обласної влади направили до Кабміну. Його опрацьовують.

Крім того, Коцюба спростував усі звинувачення щодо заборгованості перед працівниками аеропорту та Пенсійним Фондом.

“Заробітню плату виплачено у повному обсязі, більше того, я показав відповідні документи, де переплата до Пенсійного Фонду – 735 тисяч грн. Натомість головний наш фінансовий гарант – обласна рада виплатила нам майже 4,6 млн грн. З обласного бюджету на життєдіяльність аеропорту на 2022 рік було закладено – 24,5 млн грн, з них – 19,6 на зарплату людям… Повірте, тих мізерних сум, які надійшли із обласного бюджету за програми підтримки ефективності аеропорту, їх просто не вистачає ні на що”, — наголосив Коцюба.

Нагадаємо, депутати Закарпатської облради звільнили директора аеропорту «Ужгород» Олега Коцюбу 19 травня. Більшість визнала незадовільним його звіт щодо керівництва летовищем. Він пробув на цій посаді рік.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*