Під час виконання бойового завдання загинув полковник із Закарпаття

Про трагічну звістку повідомляють у мережі, зокрема, ті, хто особисто знав полеглого Героя.

Микола Красівов уродженець Волинської області, проживав на Закарпатті з родиною. У військового залишилась дружина, два сини та донька.

У свій час встиг пропрацювати заступником військового комісара з територіальної оборони Мукачівського об’єднаного міського військового комісаріату та військовим комісаром Іршавського районного військового комісаріату.

Полковник служив у 105 батальйоні 63 механізованої бригади Закарпаття, – інформують у Мукачівській міськраді. Загинув під час виконання бойового завдання.

Серед побратимів на війні позивний військового був “Батя”. Як розповідає письменник та волонтер Андрій Любка, такий позивний був заслужений, адже його батальйон був взірцевим.

“Більше ніде я не бачив такої поваги солдатів до свого командира і такої поваги свого командира до своїх солдатів. У підрозділі був порядок і чудовий морально-психологічний дух, коли ми їздили на південь – обов’язково заїздили до них, щоб трохи підзарядитися позитивом. За старою традицією до підполковника Красівова я звертався “пане полковнику”, виявляючи повагу й бажаючи йому просування по службі. Бо саме такі люди і є новою військовою елітою України, саме вони своїм професіоналізмом, принциповістю, турботою про особовий склад – і кують нашу перемогу” – написав згадку ужгородець про командира батальйону, який брав участь у звільнення Миколаївщині та Херсонщини.

Життєрадісний та щирий, люблячий, турботливий чоловік та батько, чудовий керівник та прекрасна людина, – так згадують про Миколу Красівова ті, хто його знав.

Про дату та час буде повідомлено додатково.

Війна забирає найкращих…

Щирі співчуття родині та вічная пам’ять Герою!

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі

2 коментарів

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*