Під час звільнення Херсонщини загинув командир батальйону 128-ї Закарпатської бригади

12 листопада під час виконання завдань зі звільнення Херсонщини від російських окупантів загинув бойовий офіцер та гордість Закарпаття – командир 15-го окремого гірсько-штурмового батальйону 128-ї окремої ОГШБр, майор Вадим Одуд, – про трагічну звістку повідомив, зокрема, голова Закарпатської ОВА.

Вадим разом із підрозділом пройшов найважчі бої майже по всій лінії фронту та підняв український прапор над Херсонщиною.

“Маестро” був хоробрим, розумним і талановитим командиром, – пишуть про військового, який родом із села Стара Чортория Житомирської області.

“Він пройшов з батальйоном усі найважчі бої від початку повномасштабного вторгнення спочатку як ротний 3-ї гірсько-штурмової роти, а з вересня – як командир нашого батальйону. Під його керівництвом в останні тижні наші штурмовики разом з іншими силами оборони звільняли Херсонщину. Завдання виконане, але, на жаль, ціною життів кращих з нас. Висловлюємо щирі співчуття батькам, родичам та близьким нашого командира та побратима.”, – повідомили у 15-му батальйоні на сторінці.

Війна забирає найкращих…

Щирі співчуття родині та вічная пам’ять Герою!

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

6 коментарів

  1. Вічна пам’ять Герою ! Блаженний спокій. Герої не вмираюь, а живуть у нашій пам’яті !

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*