Побив на смерть і закопав у сараї: жителя Іршавщини підозрюють у вбивстві матері

Поліція розкрила особливо важкий злочин на Іршавщині. Про це повідомляють в ГУ НП України у Закарпатській області.

До iршавських полiцейських днями звернулася жiнка i просила розшукати її 63-рiчну матiр.

Поки заявниця знаходилась за кордоном, зв’язок з мамою обiрвався – вона перестала вiдповiдати на дзвiнки. I вдома, де вона проживала з братом заявницi, тобто своїм сином, її теж довго не було. Це у своїх показах пiдтвердили й сусiди зниклої.

Спiвробiтники кримiнальної полiцiї одразу розпочали пошуки – i того ж дня вже отримали першi результати: зiбранi докази вказували, що причетним до зникнення жiнки може бути її власний син.

Вiдпрацьовуючи цю версiю як одну з можливих, оперативники в результатi розкрили особливо тяжкий злочин.

Вони з’ясували, що в серединi лютого 37-рiчний чоловiк вчергове розпивав вдома спиртне. У станi сп’янiння, пiд час сварки з матiр’ю пiдозрюваний завдав їй численнi тiлеснi ушкодження, вiд яких вона померла. Тiло вбитої ще добу пролежало в будинку, а вже наступного дня зловмисник викопав яму у сараю поряд з будинком та закопав у нiй тiло.

На мiсцi злочину працювала кримiналiстична лабораторiя Головного управлiння Нацполiцiї в Закарпатськiй областi спiльно зi слiдчими вiдомства. Останнi детально задокументували всi докази та вилучили з ями тiло убитої.

Висновки, надані судово-медичним експертом, пiдтвердили всi встановленi оперативниками факти щодо умисного нанесення жiнцi тiлесних ушкоджень, що призвели до її смертi.

37-рiчного пiдозрюваного полiцейськi затримали та помiстили до iзолятора тимчасового тримання. За умисне вбивство матерi затриманому загрожує до 15 рокiв ув’язнення.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*