Поліція Закарпаття викрила власника аптек, який збував психотропи по всій Україні

Закарпатські правоохоронці припинили в Ужгороді протиправну діяльність злочинців, які збували психотропи по усій території України.

Встановлено, що 55-річний ужгородець є організaтором групи, а заодно і власником мережі aптек. До нелегального бізнесу він залучив 6 людей.

спільники лідера групи займалися пошуком клієнтів та безпосередньо реалізацією психотропів. Для цього вони використовували спеціальні Інтернет-ресурси, де приймали замовлення. Торгували зловмисники кількома видами психотропних засобів і розповсюджували їх не лише на Закарпатті, а і по всій території України – транспортували заборонений товар до Києва, звідки розповсюджували його по інших областях. 

Під час обшуків у організaтора та спільників виявлено: понад півтори тисячі психотропних засобів, понад 2 тисячі бланків для лікарських рецептів, комп’ютерна техніка, печатки. Крім того поліцейські вилучили близько 5 тисяч доларів, понад 61 тисячу гривень, банківські картки. Додатково вилучено 6 авто, якими возили на реалізацію психотропи.

Організатора злочинної групи поліцейські затримали в порядку статті 208 КПК України. Наразі він перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. 

Йому та двом його спільникам, а саме 39-річному чоловікові та 38-річній жінці, за процесуального керівництва обласної прокуратури, вже повідомлено про підозру в скоєнні ними злочину, передбаченого ч. 3 ст. 307 Кримінального кодексу України (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут психотропних речовин або їх аналогів, вчинені організованою групою). Наразі слідчі готують клопотання до суду для обрання підозрюваним запобіжного заходу та встановлюють роль інших учасників злочинної групи для надання їхнім діям правової кваліфікації. 

У Закарпатській прокуратурі додають, у лікарських засобaх «Xanax» і «Frontin» є психотроп альпразолам у складі, який є основною діючою речовиною. Це транквілізaтор, який має серед численних побічних ефектів галюцинації, а випадки необдуманого вживання подекуди закінчуються смертю.

Членам злочинного угруповування за незаконне придбання, зберігання та збут психотропних речовин на строк від 9 до 12 років. 

1 коментар

  1. Зовсім куку? Кошмарять бізнес? 6 людей, 5 машин? За 20 упаковок ліків Належної якості, а не наших фуфломіцинів! Ганьба!

1 Trackback / Pingback

  1. Закарпатський суд взяв під варту власника аптеки, який організував збут психотропів - Закарпаття 24 - новини Закарпаття: політика, економіка

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*