Поєдинок між закарпатським “Минаєм” та львівським “Рухом” завершився нічиєю

Сьогодні, 25 травня, на своєму стадіоні «Минай» приймав львівський «Рух». Про це повідомляють на офіційній сторінці закарпатського клубу.

У матчi 28-го туру УПЛ в Минаї перемога потрiбна була обидвом командам. Але «Минай» та «Рух» обмежились двома набраними очками на двох. Тепер в активi закарпатцiв 30 очок.

МИНАЙ (Минай) – РУХ (Львiв) – 0:0.

Минай: БАНДУРА, Гончар (Дмитрук, 65), Мельник (Чуєв, 84), Ю.Кравчук, Нємчанiнов, Булеца, Петько, Вiтенчук (Шишка, 70), Твердохлiб, Рогозинський (Гечев, 84), Вишневський (Коломоєць, 84).

Рух: Панькiв, Роман, Слюбик, Дiдик, Лях, Ол.Довгий (Таллес, 46), Пiдгурський, САПУГА, Альваренга (Рунич, 56, Карабiн, 89), Соломон-Отабор, Климчук.

Попередження: Роман, 17, Рогозинський, 18, Ю.Кравчук, 77, Петько, 90+2, Сапуга, 90+4.

Суддя: Новохатнiй (Черкаси).

25 травня. Минай. Стадiон «Минай».

Перший тайм пройшов за помiтної переваги господарiв. Закарпатцi бiльше атакували, частiше били, але за гостей надiйно грав каркас ворiт. Спочатку хрестовина взяла на себе удар головою Сергiя Петька. А вже у компенсований до першого тайму час поперечина завадили вразити цiль Єгору Твердохлiбу.

Львiв’яни до перерви мали хiба, як то кажуть, напiвмоменти. Удар Климчука був занадто слабкий, щоб змусити помилитись Олександра Бандуру, а Довгий головою пробив в метрах п’яти вiд цiлi.

Пiсля перерви з виходом на замiну Таллеса активнiше заграли львiв’яни, проте гостроти бiля ворiт Бандури було мiнiмум. Моментами здавалось, що «Рух» пiсля провального першого тайму взагалi почав грати на нiчию. Пауз у матчi стало бiльше, а моментiв менше. Закарпатцi намагались тиснути до останнього, проте забити переможний гол не змогли.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*