Працював у полі з сіном: на Міжгірщині пенсіонера вкусила змія

Напередодні ввечері змія вкусила 70-річного жителя села Голятин, що на Міжгірщині. Про це повідомили у Закарпатському територіальному центрі екстреної медичної допомоги.

Змія вкусила чоловіка за гомілку, коли він працював у полі із сіном. Медики “швидкої” надали потерпілому медичну допомогу та доставили до Міжгірської районної лікарні.  

Лікарі нагадують основні правила безпеки, які допоможуть вберегтися від укусу змії:

  • Одягайтесь відповідно: 

Якщо ви вирушаєте в місцевість, де можуть бути плазуни, вдягайте одяг, що захистить від укусів: довгі штани із цупкої тканини, високі черевики. Штани потрібно заправити в черевики.

  • Перевіряйте місце привалу

Перед тим, як сісти на траву, камінь чи колоду дерева – будь куди – пошурхотіть чи постукайте палицею. Це відлякає змію. Зазвичай вони втікають від людей, почувши кроки, стукіт чи голоси та одразу ж ховаються або відповзають подалі. Однак у спеку їхня поведінка може змінюватись, тому убезпечте себе цією простою дією.

  • Не торкайтесь неперевірених предметів руками

Змії часто ховаються у копицях сіна, під каменями або стовбурами дерев. Тому цих предметів краще не торкатися руками, а користуватися ціпком.

  • Не робіть різких рухів

Якщо ви все ж таки зустрілися із плазуном, не робіть різких рухів, адже як правило змія просто не побачить нерухомий об’єкт. Краще завмерти і чекати, доки гадюка відповзе, або без різких рухів відійти у сторону.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*