Представника “ОПЗЖ” Северенчука поновили у керівництві Холмківської ОТГ

Закарпатський окружний адміністративний суд визнав протиправним та скасував рішення Холмківської ОТГ про звільнення Артура Северенчука, яке відбулося 15 листопада. Про це йдеться в ухвалі суду.

Відповідне рішення ухвалила суддя Маєцька. Відтак, Северенчука буде поновлено на посаді заступника голови Холмківської громади.

Також зазначимо, що на сайті Закарпатського окружного адмінсуду початок даного засідання призначено на 10:00. Втім, як пишуть ЗМІ, суддя зачитала вирок за півгодини до офіційного початку засідання, не дочекавшись появи журналістів.

Северенчук очолював Ужгородську районну організацію забороненої в Україні партії «Опозиційна платформа За життя». У мережі його також називали “людиною Віктора Медведчука”. Северенчук нібито контролював його бізнес з нелегальними АЗС в Ужгороді. Зауважимо, що українські правоохоронні органи офіційно підозрюють Медведчука у державній зраді. Минулого року його обміняли на захисників “Азовсталі”. Колишній нардеп тепер мешкає у Москві.

15 листопада 2022 року Холмківська сільрада вирішили видворити Северенчука, оскільки той представляв проросійську партію. Тоді “ЗА” проголосували 15 депутатів сільради, утрималися лише двоє — Секретар Холмківської ТГ та представник “Європейської солідарності”.

Тоді він виправдовувася, мовляв, не є членом “ОПЗЖ” вже протягом чотирьох місяців, а згодом вирішив повернутися до свого крісла через суд. В одній із судових ухвал по справі Артура Северенчука зазначається, що його адвокати просили суд про надання документів від Холмківської сільради, які б вказували на причини звільнення Северенчука з посади. 

“Клопотання обґрунтоване тим, що станом на момент подання позову до суду, позивачу не відомо, існування яких саме обставин слугувало підставою для його звільнення з посади заступника сільського голови та яким такі обставини підтверджуються”, — йшлося в одній із судових ухвал.

Крім того, Артур Северенчук вимагав від громади виплатити йому заробітню плату за той час, коли його було звільнено. Однак, суддя відмовила у виплаті компенсації “за вимушений пропуск роботи”.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*