Прокуратура оголосила підозру в службовому підробленні головному архітектору Ужгорода

Начальнику одного з управлiнь Ужгородської мiської ради за фактом внесення завiдомо неправдивих вiдомостей до офiцiйних документiв оголошено пiдозру. Про це повiдомляє Закарпатська обласна прокуратура.

Посадовець розробив протиправний механiзм змiни цiльового призначення землi колишнього промислового пiдприємства, що давало змогу власнику створити умови для її вигiдного продажу в майбутньому. Йдеться про дiлянку на Слов’янськiй набережнiй в Ужгородi.

Оскільки дiлянка розташована в зонi промислових пiдприємств i є територiєю виробничої забудови, через це було неможливе будiвництво комплексу багатоквартирних житлових будинкiв.

Так, пiдозрюваний внiс неправдивi вiдомостi до ряду документiв при розробленнi мiстобудiвної документацiї. Метою цього недостовiрно вказав «комплексний пiдхiд у формуваннi нової забудови мiста». Крiм цього, посадовець, усупереч вимог законодавства у сферi мiстобудування та Земельного кодексу, погодив проєкт змiни цiльового призначення земельної дiлянки.

Такi дiї безпосередньо вплинули на фiнансову та ринкову привабливiсть згаданої земельної дiлянки та створили умови для її забудови багатоквартирним будинком.

Готується клопотання щодо обрання особi запобiжного заходу та вiдсторонення вiд посади.
Досудове розслiдування здiйснює СУ ГУ Нацполiцiї Закарпаття за оперативного супроводу Управлiння СБУ в Закарпатськiй областi.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*