Проєкт сучасного Центру реабілітації військових на Закарпатті зацікавив інвесторів

Напередодні у Закарпатській обласній раді відбулося засідання постійної комісії з питань регіонального розвитку, комунального майна та приватизації.

Одним із питань на розгляді було санаторне лікування в області бійців та інших осіб, які постраждали внаслідок військових дій з проведенням медичної і психологічної реабілітації.

Як відомо, про необхідність будівництва сучасного реабілітаційного центру на території Закарпаття ще йшлося під час візиту в область Міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка на початку червня. 

Наразі за словами першого заступника ОВА Мирослава Білецького до проєктування залучені також європейські фахівці, щоб врахувати усі тонкощі та вимоги до об’єкту. Він зазначив, що проєкт уже презентували на конференції у Швейцарії, відтак, є зацікавлені інвестори.

Профільна комісія на засіданні обговорила можливість розміщення Центру на базі одного із обласних майнових комплексів. Попередньо, центр збудують на базі санаторію «Човен» на Хустщині.

Із будівництвом Центру психологічної реабілітації та системи медичної і психологічної реабілітації в області отримають допомогу не тільки усі, у кого зранені війною тіло і душа, а й члени їхніх родин.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*