Прикордонник з Чопа повернувся з війни, зробивши донькам сюрприз (ВІДЕО)

Військовий Чопського прикордонного загону Юрій приїхав у відпустку після служби на передовій. Зворушливе відео його зустрічі з доньками опублікували на сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби.

Дружина Юрія разом з чоловіком вирішили зробити дівчаткам, Катрусі і Олесі, сюрприз, тож їхньому щастю не було меж — було безліч обіймів та радощів.

У минулому Юрій – офіцер служби цивільного захисту. Після завершення кар’єри у ДСНС разом з дружиною розвивали сімейний бізнес — виготовляли та продаж унікальні вишиті вироби. Звідси пізніше й з’явився позивний «Вишиванка».

З початком повномасштабного вторгнення російських військ чоловік залишив улюблену справу на Юлію та пішов у військкомат. За розподілом його призначили у Чопський прикордонний загін. Після курсу навчань Юрій у складі бойового підрозділу вирушив спочатку на північ, а потім і на схід. Разом з побратимами тримав оборону у Бахмуті.

«Якщо ми не зупинимо цю війну, цим доведеться займатися нашим дітям. А вони мають зростати у мирі, який ми мусимо вибороти», — вважає військовий.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*