путін і шойгу вийшли в ефір: основне у зверненні

президент росії оголосив про проведення часткової мобілізації в Росії. Він повідомив, що указ вже підписаний і мобілізація починається з 21 вересня. 

Про це путін сказав у відеозверненні.

“Призову на військову службу підлягатимуть лише громадяни, які зараз перебувають у запасі і насамперед ті, хто проходив службу в лавах збройних сил РФ, має певні військово-облікові спеціальності та відповідний досвід. Покликані на військову службу перед відправкою в частини обов’язково проходитимуть додаткову військову підготовку з урахуванням досвіду спеціальної військової операції”, – сказав російський президент.

Крім цього він заявив про підтримку “референдумів” на тимчасово окупованих територіях України, а також “попередив Захід про використання всіх можливих засобів для збереження територіальної цілісності РФ”.

Окрім повідомлення про початок мобілізації, путін також заявив, що країни Заходу влаштували “ядерний шантаж” Росії, відтак при загрозі територіальній цілісності вона готова “використати всі наявні в себе засоби”.

“Захід перейшов будь-яку межу, безвідповідальні політики говорять про постачання наступального озброєння Україні, технікою завдаються удари по Росії. У хід із боку Заходу пішов ядерний шантаж. При загрозі своєї територіальної цілісності Росія використає всі наявні засоби, це не блеф. Роза вітрів може розвернутися в їхній бік”, — підсумував путін.

Під час свого звернення шойгу назвав втрати РФ у війні та нафантазував про українські. За словами голови Міноборони РФ, Росія втратила лише майже 6 тисяч військових. При цьому, за даними Генштабу ЗСУ, втрати Росії вже перевищили 55 тисяч окупантів. До того ж шойгу заявив, що Україна у війні втратила понад 100 тисяч людей убитими та пораненими.

Щодо оголошення мобілізації, то шойгу уточнив, що у рамках часткової мобілізації збираються призвати 300 тисяч резервістів. Призиватимуться чоловіки із запасу, ті, хто має бойовий досвід, із потрібною армією військово-обліковою спеціальністю.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

Указ про часткову мобілізацію в рф

Цим категоріям росіян заборонено виїзд з рф

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*