Пиятика на Мукачівщині завершилася вбивством: затримано жінку

Вчора ввечерi до полiцiї зателефонував чоловiк, який повiдомив про вбивство у селi Жнятино Мукачiвського району. Про це iнформують в ГУ НП України у Закарпатськiй областi.

Заявник розповiв, що йдучи вулицею, почув жахливi крики iз одного з будинкiв. Коли забiг всередину, оскiльки думав, що комусь потрiбна допомога, побачив на пiдлозi тiло чоловiка та кров.

За викликом прибула слiдчо-оперативна група Мукачiвського районного управлiння полiцiї. У ходi проведення огляду правоохоронцi зафiксували явнi слiди насильницької смертi на тiлi 38-рiчного загиблого, а також знайшли й знаряддя злочину – кухонний нiж.

Полiцейськi встановили, що до вбивства чоловiка причетна його знайома, з якою вiн того вечора випивав. Мiж ними раптово виникла суперечка, у ходi якої 40-рiчна жiнка схопила нiж i завдала потерпiлому удар в грудну клiтину. Вiд поранення чоловiк помер на мiсцi.

Зловмисницю наразi затримано – вона перебуває в iзоляторi тимчасового тримання. За вказаним фактом внесено вiдомостi до ЄРДР з правовою квалiфiкацiєю ч. 1 ст. 115 Кримiнального кодексу України, тобто Умисне вбивство.

Готуються матерiали для повiдомлення фiгурантцi про пiдозру та обрання запобiжного заходу. Санкцiя статтi передбачає покарання у виглядi позбавлення волi на термiн вiд 7 до 15 рокiв.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*