Регіональний сервісний центр Закарпаття отримає нового очільника

Згідно результату конкурсу, начальником регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Закарпатській області (в народі мрео), стане Клижко Олександр Олексійович. До цього дану посаду обіймав Місарош Михайло Васильович.

Наказ про оголошення конкурсу був підписаний 22 грудня 2021 року начальником Головного сервісного центру МВС Євгеном Мойсеєнком.

Про переможця конкурсу Олександра Клижка з відкритих джерел відомо, що раніше працював у прокуратурі Запорізької області, на посаді прокурора відділу організації методичної роботи та координації діяльності правоохоронних органів у сфері протидії злочинності управління нагляду у кримінальному провадженні, та був директором низки товариств з обмеженою відповідальністю.

Зазначаємо, що серед основних функцій та послуг сервісних центрів МВС — видача та обмін посвідчень водія, реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, видача та зберігання номерних знаків, а також оформлення дозволу на перевезення небезпечних вантажів. На базі сервісного центру можна скласти іспит для отримання права керування транспортними засобами.

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*