рф готує новий наступ на Україну: стягує армію та колосальну кількість техніки – Зеленський

Російська Федерація готує новий наступ на Україну. Путін сам не зупиниться, Росію її необхідно змусити припинити війну, змусити перестати знущатися над людьми, змусити поважати право на життя сусідніх народів, змусити залишити території України.

Про це президент України Володимир Зеленський заявив під час виступу перед парламентом Південної Кореї, інформує Центр журналістських розслідувань.

«На частині нашої території досі продовжуються бойові дії. росія готує ще новий наступ, сподіваючись зламати все ж таки наш національний опір. Окупанти сконцентрували десятки тисяч солдатів та колосальну кількість техніки, щоб спробувати нанести нові удари», – сказав Зеленський.

Наразі не встановлена точна кількість загиблих внаслідок російських атак, оскільки на уражених територіях досі триває розбір завалів.

Зеленський закликав світ запровадити ще більше санкцій проти росії, аби змусити країну-агресора зупинити війну.

«Наша антивоєнна коаліція, сформована після початку цього жорстокого вторгнення росії, вже застосувала проти неї безпрецедентні санкції, але цього недостатньо. Росія ще не відчуває, що повинна зупинитися. Це означає, що потрібно зробити ще більше, і не тільки на державному рівні, потрібно повністю розірвати зв’язки російських банків зі світовою фінансовою системою, потрібно обмежити російський експорт енергоресурсів, передусім нафти, але також потрібно, щоб світові компанії перестали бути спонсорами цієї варварської держави, яка вважає, що має право руйнувати життя народу.

Дійшло вже до того, що росія відверто шантажує світ ядерною та хімічною зброєю, але працюючи стратегічно потрібно захищати людей тут і саме зараз захищати тих, кому російська армія загрожує безпосередньо. 47 днів ми захищаємося фактично від усієї російської армії, від боєздатних її частин. ЗСУ борються героїчно, дуже мудро, раціонально», – сказав Зеленський.

Нагадаємо, 4 годині ранку 24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*