Скандал з блогеркою і приватним садочком: нові подробиці інциденту від керівництва дитячого закладу

Фото: Іnstagram/korya4ka

У центрі розвитку Happy English офіційно відреагували на нібито нанесення тілесних ушкоджень доньці харківської блогерки Тетяни Коряк.

У центрі заперечили усі звинувачення, висунуті на їхню адресу. Також колектив вважає, що синці на тілі доньки Тетяни Коряк є свіжими і більш схожі на синці, яким близько шести днів. Крім того, на думку деяких батьків, на цьому місці часто з’являються синці після качель зі спинкою чи спуску з гірки. 

“У четвер, коли діти заходили з прогулянки, вона не захотіла заходити, як завжди не реагувала на слова помічника Каріни, яка кілька разів її вмовляла, потім Каріна завела дітей і вийшла на вулицю до Аміни, сказала їй, що пізніше вони ще вийдуть гуляти, Аміна дала їй руку і вони без проблем зайшли, вона не виривала руку, не плакала, нічого такого не було, адміністратор все це бачила і діти бачили, вона була весела і активна. Потім прийшли за нею батьки, вона на очах змінилася, лягла на килим і коли вийшла з кімнати, то сказала батькам, що її штовхнула Каріна, потім мама покликала Каріну, та їй пояснила, що завела дитину за руку, на що мама сказала, що за руку її заводити не можна, вона Козеріг і не любить цього. Потім директор переговорив з ними, вибачився про всякий випадок, щоб не розпалювати конфлікт (хоча не було за що) і вони сказали, що конфлікт вичерпано”, — розповіли власники закладу. 

Також у Happy English відмовилися звільняти помічницю вихователя Каріну на вимогу блогерки. Останню керівники закладу вважають людиною, яка будь-якими шляхами намагається привернути до себе увагу та хоче примножити свою популярність.

“Вона пише, що дитина п’є обезболюючі і у неї стрес, хоча після цього інциденту ввечері вони поїхали святкувати день народження мами і дитина там весела скакала в сторіс, на наступний день у гарному настрої мама прийшла і повідомила, що дитина садок більше не буде відвідувати, а от вже ввечері почалася цікава історія з синцями і з понеділка ми бачимо, що вона п’є обезболюючі і їй погано від стресу… Цікаво, як можна було не помітити такі синці на тілі своєї дитини півтори доби і виявила їх лиш у п’ятницю ввечері”, — зазначає Анна, керівниця закладу. 

Нагадаємо, як заявила Тетяна Коряк, її доньку у садочку штовхнула вихователька, через що у дитини на тілі з правої сторони з’явились синці. Дівчинка розповіла мамі, що просто хотіла подивитись в дзеркало. Зараз цю інформацію перевіряє поліція.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

1 коментар

  1. У садочку вона Козеріг і не любить щоб її заводили за руку. А у школі вона буде Коза і що вона не буде любити: за партою сидіти, вчителів чути? І т.д.

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*