“Справа у резонансі”: журналісти оприлюднили докази того, що Тищенко піариться на волонтерстві

Волонтерська діяльність народного депутата та колишнього очільника закарпатського осередку “Слуги народу” Миколи Тищенка може бути політичним піаром на допомозі військовим. Про це йдеться у розслідуванні Bihus.Info.

Фонд народного обранця та ресторатора проводить благодійні вечри, на яких збирає гроші для українських військових. Втім, щоразу ці заходи відбуваються у дорогих закладах Ніцци, Парижу та Нью-Йорку.

Зокрема, у Празі захід провели у замку з фешенебельним готельно-ресторанним комплексом — тут зібрали 55 тисяч доларів. А у Парижі для благодійного вечору обрали один із найстаріших та найдорожчих ресторанів міста з трьома зірками Мішлен — тут вдалося зібрати 120 тисяч доларів.

Журналісти-розслідувачі припускають, що проведення подібних заходів у закладах такого рівня може обійтися дорожче, ніж сума зібраних благодійних внесків. Мовляв, деякі благодійні організації та волонтери збирають куди більші суми, не виїжджаючи з України.

“До нас потрапив запис однієї телефонної розмови Миколи Тищенка. Розмова ця свіжа, липнева. З ким він говорив ми не знаємо. Говорив сам Тищенко. Говорив про політику, про піар і ще про багато речей, які не варто було б обговорювати настільки голосно. Тищенко обговорює діяльність свого благодійного фонду. Розповідає про вже проведені благодійні вечері. У Празі та Парижі. І будує плани на наступні”, — каже журналістка Анастасія Усенко.

Також журналісти показали запис, на якому чоловік  голосом схожим на голос Миколи Тищенка домовляється з кимось про проведення наступної “благодійної вечері” у Нью-Йорку.

“Зараз до мене запит прийшов на $1,5 млн. Купити дрони. Тобто гроші є, не в грошах справа, справа в самому резонансі. Тому що для мене це політично (далі нерозбірливо)”, — каже чоловік, голос якого схожий на голос нардепа Тищенка.

Нагадаємо, нещодавно голова партії “Слуга народу” Олена Шуляк припинила повноваження Тищенка як голови закарпатського осередку політсили, пояснивши це тим, що ім’я нардепа постійно фігурує у піар-акціях, скандалах та сварках. Тут ми згадували декілька скандальних ситуацій, пов’язаних з парламентарем.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*