Стронгмен із Закарпаття втік за кордон, сховавшись там від мобілізації

Звернення до СБУ та Держприкордонслужби з приводу втечі після початку війни свого спортсмена за кордон опублікувала Федерація стронгмену України.

За їхньою інформацією 5 листопада 2022 року для виступу в календарних міжнародних змаганнях виїхав за територію України спортсмен із Закарпаття Денис Бережник. Але попри взяті на себе особисті письмові зобов’язання, по закінченню змагань залишився на території США.

“Користуючись довірою товаришів та керівництва федерації, умисно збрехав про плани повернутись, а сам зазделегідь продав своє майно в Хусті, підступно плануючи втечу. Ми, як патріотична та законослухняна організація не збираємось покривати ганебні злочини, тому офіційно звернулись до СБУ та ДПСУ задля реагування та покарання Бережника.” – зазначають у федерації.

Водночас наголошують, що у той час, коли більшість атлетів задіяні в обороні країни, знаходяться і ті, які підло втікають.

“Цей ниций вчинок кидає тінь на всіх атлетів федерації та може бути причиною відмов для виїзду спортсменів на майбутні міжнародні старти (можете подякувати за це Бережнику).” – підсумували у спортивній організації.

Відомо, що із спортсменом намагаються зв’язатись та вияснити причину неповернення в Україну та він або не бере трубку, або шукає нелогічні виправдовування.

Закарпаття 24

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

2 коментарів

  1. Що значить втеча за кордон , в нас в країні щас абсурдні розуміння! Закони не діють , конституцією як верховенством права та підписаними законами з Європою взагалі підтерлись ! Є свобода пересування , стаття про рівноправність і безліч чого що не може бути порушене навіть в період військового стану ! А щас прикриваються якимись законопроектами призидента та ВР , які перед конституцією не мають ніякою сили . По законам Європи котрі Україна підписала і зумовилась виконувати , кожна людина має право залишити територію любої країни включаючи свого громадянства маючи при собі лише паспорт ! А ми ” Вільний народ ,вільної країни” з безакконням, хабарами , розграбунком гуманітарних допоміг і на все одне прикриття – в нас же війна ! Соромно тим хто публікує дані новини не знаючи ні законів ні здорового глузду

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*