Світла буде більше: Микита доручив оптимізувати графіки електроенергії на Закарпатті

Графіки подання електроенергії на Закарпатті будуть оптимізовані. Про це голова Закарпатської ОВА Віктор Микита заявив за підсумками засідання Ради оборони області.

На засіданні заслухали представників ПрАТ «Закарпаттяобленерго» з питань додаткових заходів щодо оптимізації використання електрики в регіоні.

“Більше лімітів потужності від НЕК «Укренерго» поки ми не отримуємо через останні атаки росії по нашій енергосистемі. Тому прийнято рішення переглянути об’єми подачі електрики підприємствам та обмежити виявлених недобросовісних споживачів”, — повідомив Микита.

Голова ОВА доручив ообленерго створити комунікаційні центри в районах — сюди можна буде звертатися на постійній основі. Також оптимізують звітність фактичної подачі електроенергії по районах

“Ми дали достатньо часу для того, щоб бізнес міг підготуватися та забезпечити себе засобами альтернативного живлення. Але зараз критично важливо подати більше світла в оселі. Це означає, що з’являться додаткові години світла в наших будинках”, — запевнив очільник краю.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

1 коментар

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*