Троє ужгородців заплатять штраф за те, що два роки продавали підробні коньяк і горілку

Трьоє ужгородців протягом 2019-2021 років виготовляли та продавали фальсифікований спирт і алкогольні напої. Про це повідомили у пресслужбі Закарпатсько обласно прокуратури.

Обвинувачені придбали фальсифіковані під відомі торгові марки коньяк та горілку, на яких містилися підроблені марки акцизного податку, та мали намір продати їх під виглядом оригінальних товарів. Також задокументувано факти збуту кількох ящиків із фальсифікованими горілкою та коньяком, на яких містилися підроблені марки акцизного податку з ідентичними серіями та номерами.

Завдяки тому, що закарпатці визнали свою провину, вони обійдуться штрафами. 48-річний організатор “бізнесу” має сплатити 136 тисяч гривень, а його спільники — по 85 тисяч гривень.

Понад 1400 л, тару, етикетки та кришки, які знайшли при обшуках у фігурантів злочину, будуть конфісковані та знищені за рішенням суду.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

1 коментар

  1. Я обурений. Це справедливе ріщення? Проста арифметика: конфіскували 1400 л. х 160 грн. (Середня ціна 1 літру горілки)= 224 тис.грн. якщо це спирт це 448 тис.грн. А штраф 306 тис. грн. Скільки вони заробили за три роки? І скільки дали хабара за таке справедливе рішення? Чому не вказують хто це і який суд виніс рішення?

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*