Центр підготовки населення до національного спротиву утворили на Закарпатті

Перший в Україні Центр підготовки населення до національного спротиву, який діятиме на постійній основі, створили у Закарпатській області. Про це повідомляють у Обласній військовій адміністрації.

Рішення про утворення першої в Україні комунальної установи «Закарпатський обласний центр підготовки населення до національного спротиву» учора, 16 березня, підтримали депутати Закарпатської обласної ради.

Початково Центр матиме 6 відділень з можливістю подальшого розширення до 13. До його складу увійде команда досвідчених інструкторів, котрі забезпечать виконання поставлених завдань.

Навчання буде безкоштовним для всіх бажаючих отримати навички з володіння зброєю, тактичної медицини, орієнтування на місцевості та інших дисциплін.

Керівником Центру призначили полковника Юрія Белякова, бойового офіцера, ветерана війни, закарпатця, людину честі та гідності, котрий із перших днів повномасштабної війни очолив одну з бригад, що виконувала завдання на напрямку зосередження сил противника в Донецькій області.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

1 коментар

  1. Знищили військову підготовку в школах, розграбували ДТСАФ …, а тепер типу “патріоти” …

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*