Тищенка відсторонять від кураторства Закарпаттям через неспроможність знайти голоси під слугу Іванча

Під час останніх засідань Закарпатської обласної ради “слуги” намагалися просунути кандидатуру Олексія Іванча на посаду звільненого з голови облради Олексія Петрова. Для цього Іванчо пройшов навіть так званий конкурс у Офісі, зїздивши туди зі своїми однопартійцями Петром Добромільським, Едгаром Токарем та Романом Сараєм.

Для цього слуги і вдалися до трьох мінувань облради, аби максимально відтягнути час ч. Однак, куратор слуг Микола Тищенко так і не зміг знайти в Закарпатській облраді голоси під кандидатуру директора санаторію “Косино” Іванча. Відповідно — не зміг прогарантувати офісу “зеленого” голову облради.

Відкрито проти такої кандидатури виступили КМКС партія угорців та у менш прихованій формі “За майбутнє”, які продовжують перебувати зі слугами у ситуативній опозиції.

Схоже, що 25 листопада через маніпуляції та висловлювання Тищенка, слуги остаточно втратять будь-який доступ до керівних посад у облраді та її комісіях.

Як пише видання “Діло” у статті “Кінець закарпатського префекта”, замість Тищенка закарпатський осередок СН очолить скандальновідомий Олександр Трухін.

Слідкуйте за нашими новинами у мережі Фейсбук

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*