Тищенка видворили із “Слуги народу” через поїздку у Таїланд: він каже, що “титанічно працює”

Народного депутата Миколу Тищенка виключили із парламентської фракції “Слуга народу”. Рішення ухвалено за результатами внутрішньофракційного опитування. Також, згідно з рішенням голови партії “Слуга народу” Олени Шуляк, Тищенко більше не є представником цієї політичної сили.

Усе через те, шо на 11-му місяці війни Тищенко вирішив з’їздити у Таїланд. Офіційний привід — “покращення взаємодії з українською громадою у королівстві Таїланд”. Про це стало відомо з анонсу пресслужба посольства України у Таїланді. Втім, після скандалу повідомлення з сайту посольства видалили.

Скріншот із сайту посольства України у Таїланді

Відреагував на інцидент з Тищенком і президент Володимир Зеленський.

“На жаль, змушений це повторити для тих, хто погано почув. Будь-який виїзд за кордон державних посадовців, народних депутатів, представників місцевої влади та інших осіб, які уповноважені на здійснення функцій держави чи місцевого самоврядування, будь-який їхній виїзд за кордон повинен бути згідно з відповідним рішенням РНБО, яке ви всі бачили. Інших виїздів за кордон посадовців чи депутатів у воєнний час не буде. Я думаю, це справедливо”, — заявив Зеленський у вечірньому зверненні.

На своїй сторінці у Facebook він підтвердив, що дійсно «перебуває з відрядженням в Азії» і заявив, що нібито усі вищі керівники в курсі цієї поїздки. Тищенко також зазначив, що першою зупинкою його закордонного відрядження було місто Хошимін у В’єтнамі. Друга ж зупинка — Королівство Таїланд. За словами нардепа, після відвідин Тайланду він знову повернеться у В’єтнам.

«За наказом вищого керівництва Азіатський напрямок наразі є одним з пріоритетних […] Наразі моє відрядження продовжиться, як і планувалось. Адже я дію виключно в інтересах України , що сьогодні включає в себе налагодження дипломатичних стосунків на міжнародній арені для прискорення нашої Перемоги. Повернусь з позитивним результатом для країни», — написав Тищенко.

Водночас голова Верховної Ради Руслан Стефанчук заявив, що не відправляв Тищенка у відрядження до Таїланду.

Користувачі соцмереж не забарилися з реакцією на відрядження нардепа. Зібрали для вас найкумедніше:

Нагадаємо, ще кілька місяців тому Тищенко, який звітував про візит на Закарпатті на фоні Андріївської церкви у Києві, позбувся посади очільника закарпатського осередку “Слуги народу”.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*