У Берегові реконструювали дитячий садок: на нього витратили близько 30 млн грн

У Берегові відкрили реконструйований заклад дошкільної освіти №19 на 45 дітей. Про це повідомив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.

На відкритті була присутні поважні гості — заступник Міністра зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини Левенте Модьор, а також народна депутатка і очільниця підкомітету з питань вищої освіти Комітету ВРУ з питань освіти і науки Юлія Гришина.

“У межах проєкту провели ремонт фасаду, добудували додаткові корпуси, укриття, вбиральні, адміністративні приміщення, облаштували прилеглу територію тощо. Приміщення обладнали новими меблями, устаткуванням для навчально-виховного процесу, відпочинку та дозвілля”, — розповів Віктор Микита.

За словами очільника краю, у реконструкції дитсадка взяв участь Акредитованоий відокремлений підрозділ Угорської екуменічної служби допомоги в Україні — вони забезпечили будівельні роботи. Водночас команда ОВА за державні кошти закупила обладнання для кухні і навчальних класів, пральні машини, цифрову побутову техніку, килими, білизну та інше.

Загалом відновлення дитячого садку обійшлося у 30 мільйонів гривень.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*