У ДСНС розповіли у яких районах Закарпаття зафіксовано підтоплення

Через інтенсивні опади, що спостерігалися впродовж 17 грудня на Закарпатті, відбулося значне підвищення рівнів води у річках.

У свою чергу це призвело до численних підтоплень. На відрізку автодороги В.Ком’яти-Шаланки, підтоплено дорожнє полотно довжиною 100 м., висотою 50см. (рух транспортних засобів було призупинено).

На незахищених ділянках у Хустському та Берегівському районах підтоплено понад 436 га сільськогосподарських угідь.

У смт Великий Бичків на р. Шопурка звал водяного потоку призвів до повного розмиву мокрого укосу дамби та часткового пошкодження гребня дамби. Орієнтовна протяжність розмиву 150 м. Там проводилися невідкладні роботи по укріпленню дамби стволами дерев.

За рахунок місцевого стоку в с.Терново Тячівського району відбувся розлив потічка в районі вулиці Молодіжна, що призвело до підтоплення близько 20 дворогосподарств.

У с. Терново зруйновано близько 60 м. лівобережної дамби, на р. Тересва, орієнтовною протяжністю 60 м.

Пожежно-рятувальні підрозділи проводили відкачку води з чотирьох підвальних приміщень житлових будинків. Відкачано близько 83 куб.м. води.

На місцях підвищення рівня води на територіях Рахівського, Хустського, Берегівського та Ужгородського районів працюють працівники поліції, рятувальники та місцева влада.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*