У Києві радники Президента України та Омбудсмена зустрілись із Європарламентарями: про що говорили

У Києві відбулася зустріч Уповноваженої Президента України з питань захисту прав захисників Альони Вербицької, радника Уповноваженого ВРУ з прав людини Роланда Цебера разом із заступницею голови фракції “Renew Europe” в Європарламенті Каталін Чех, головою фракції “Momentum Mozgalom” в парламенті Угорщини Ференцом Геленчерем та його заступником Мартоном Томпошем.

Представники цієї політичної сили з перших днів російського вторгнення підтримують нашу державу, причому не лише декларативно, але й лобіюють важливі рішення у Європарламенті, а також збирають допомогу нашим співгромадянам. Так, цього разу привезли в Україну генератори на суму понад 12 мільйонів форинтів.

“Загалом, надзвичайно приємно спостерігати, як у наших сусідів набирають політичної ваги молоді амбітні сили, зокрема партія “Momentum”, яка представлена в угорському та Європарламенті”, — розповів Роланд Цебер.

Під час зустрічі обговорили питання, які стосуються захисту прав людини та військового трибуналу, зокрема про захист прав більше 13 тисяч українських дітей, яких росія незаконно депортувала на свою територію. Ці питання важливо лобіювати у парламентах країн Європи та Європарламенті.

“Підсумовуючи — угорці із партії “Momentum” готові стати ще однією політичною силою, яка разом із парламентарями інших дружніх Україні країн допомагатиме нашій державі боротися із рашистською агресією”, — підсумував Роланд Цебер.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*