У міськраді Мукачева ініціюють розпуск виконкому: перетворився на “ручний” механізм

Депутати від фракцій «Слуга Народу», «Рідне Закарпаття», КМКС, «За Майбутнє» та «Європейська Солідарність» подали звернення про розпуск виконавчого комітету Мукачівської міської ради. Про це повідомив секретар Мукачівської міськради Олександр Горячкун.

Пояснюють своє рішення тим, що більшість членів виконкому неодноразово себе дискредитували в очах жителів громади ухваленням непопулярних і необґрунтованих рішень. Зокрема, проголосували за підвищення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення у більше ніж на 100%.

«Прикро усвідомлювати, що більшість виконавчого комітету Мукачівської міської ради остаточно перетворився на «ручний механізм» мера, яким він відверто маніпулює, не думаючи при цьому про наслідки для громади […] Страх чи особисті корисливі інтереси не мають права впливати на Ваші рішення. Пам’ятайте, депутатів обирає народ і працюємо ми на громаду і для громади», — написав Горячкун.

Горячкун від імені депутатів, що підписали звернення, закликав долучитися до ініціативи представників інших політичних сил — «Батьківщина» і власне партія самого мера Мукачева «Команда Андрія Балоги».

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*