У МВС Словаччини розповіли про ситуацію на кордоні із Закарпаттям

Міністерство внутрішніх справ Словацької Республіки повідомило у мережі, що наразі працюють всі прикордонні переходи на кордоні з Україною, крім залізничного прикордонного перетину Чієрна над тисою – Чоп. Там зупинено пасажиропотік.

В’їзд буде дозволено всім особам, які тікають від воєнного конфлікту в Україні після перевірки, в тому числі особам у яких відсутній дійсний проїзний документ (біометричний паспорт).

Прикордонники Словаччини докладатимуть всіх зусиль для ліквідації можливих черг.

Словацькі правоохоронці допомагають із переміщенням осіб на переходах. У МВС Словаччини кажуть, що ситуація не відрізняється від звичної картини наприкінці тижня.

Управління прикордонної та зовнішньої поліції стежать за ситуацією та роблять все можливе для забезпечення безперебійного руху транспорту.

У Чопському прикордонному загоні інформують, що пасажиропотік збільшився у пункті пропуску “Ужгород — Вишнє Нємецьке”.

Суспільне поспілкувалося з людьми, які стоять у черзі на пункті пропуску.

Валерій з Києва виїжджає у Словаччину. Каже: “Коли є можливість виїхати за кордон, а там, я вважаю зараз спокійніше, то я вирішив скористатися нею. Хтось із сім’ї вирішив залишитися, бо вважають, що наганяється паніка. А хтось поїхав, для свого спокою, бо така ситуація”.

Іван проживає у Чехії. Каже: “Виїзд сьогодні — просто збіг. Донька зі мною, бо якраз паспорт забирала український. А так, ми постійно проживаємо в Чехії”.

Микола, який стоїть у черзі на КПП розповів, що працює в Чехії: “Сьогодні в мене запланована поїздка, їду в Чехію, я там працевлаштований”.

Олексій розповів: “Я не виїжджаю з України, я вивожу сім’ю. Це пов’язано з нападом. Сам я повертаюся — в мне тут робота і мама”.

Закарпатець Володимир вивозить дітей за кордон: “Я патріот України. Прошу всіх не панікувати. Все добре. Усім нам треба готуватися. Я тільки дітей відвожу і йду в партизанський загін. Якщо не я, то хто? Мене чекає машина, щоб дітей забрати, щоб вони були в порядку, а я йду, і я гордий за то. Найголовніше прохання до чоловіків і жінок — любіться і не сваріться, тому що нас єднає любов. Все буде добре”.

Відео: Віталій Глагола

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*