У Сваляві зупинили “Урал”, повний нелегальної деревини

У рамках моніторингу злочинів у лісовій галузі, у Сваляві правоохоронці зупинили для перевірки вантажівку «УРАЛ», яка перевозила деревину.

Перевірка показала розбіжність між фактичним об’ємом лісопродукції та тим, що вказаний у документації. Під сумнівом опинилась і класифікація деревини. 

На місце викликали слідчо-оперативну групу для документування вказаного факту. Транспортний засіб із деревиною вилучено.

Для встановлення всіх осіб, причетних до злочину буде проведено ретельне досудове розслідування.

Зазначимо, що в області за вказівкою голови Закарпатської ОВА розпочали роботу мобільні групи, які боротимуться з вирубкою лісів. Працівники поліції, СБУ та лісової охорони будуть перевіряти походження деревини, яка перевозиться вантажівками.

Вже зранку 8 серпня на Хустщині затримали дві вантажівки з незаконно зрубаною діловою деревиною. На вантажівках перевозили ліс з підробленими документами, в яких дані не відповідали фактичному вантажу. Відтак, вилучені транспортні засоби та деревину буде передано на потреби ЗСУ.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

1 коментар

  1. Це не новина,а системність.В лісах Закарпаття повний безпорядок,а особливо хустський район :Керецькі,Кушниця , Довге.

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*