У закарпатців буде одна доба без відключення електроенергії: коли саме

Кожна область України матиме день без відключення електроенергії. Про це повідомив народний депутат від “Слуги народу” — ужгородець Анатолій Костюх.

Це пов’язано із замірами реального електричного навантаження, які “Укренерго” проводитиме із 24 січня по 2 лютого. Такі заміри дадуть чітко зрозуміти, скільки електроенергії споживає окрема область і скласти нові оптимізовані графіки відключення світла, які враховуватимуть реальне споживання електроенергії в нашій області.

“Для споживачів це означає цілий день без вимкнень електроенергії в день, коли проводитимуть цей замір. Але при цьому в дні, коли “замірятимуть” не нашу область, на Закарпатті будуть нижчі ліміти споживання, тобто графіки можуть стати більш суворими”, — пояснив Костюх.

Нардеп попросив краян “набратися терпіння на цих кілька днів”.

Напередодні у “Закарпаттяобленерго” заявили, що сьогодні наша область має знижений ліміт граничного споживання потужності, знову ж таки через проведення режимних замірів в інших областях.

Нагадаємо, графік відключення електроенергії можна переглянути за цим посиланням.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

8 коментарів

  1. Ідіоти…….ви що там вже від безделія всі клепки потіряли ? Ви ж це робите знвючи що люди які стільки часу були без світла будуть робити все що можуть , що без світла не змогли тому звісно споживання буде більшим і на основі цього заміру будуть рахувати ліміт. Ви що людей вже зовсім за ідіотів тримаете

  2. Ви вже всіх задовбали із своїми лімітами!за шо ми платимо? Хочете провести заміри а потім іще і суворими графіки зробити а ви еблоенего і нардепи йобані дотримуєтесь графіків чи для вас відділ на 5 віп лінія іде заебали вже зі своїми відключеннями

  3. Іще і модерації провіряє коментарі перед публікуванням напевно щоб негативних коментарів про іх начальства небуло

    • Якщо ви будете продовжувати писати з матами, ваші коментарі будуть відхилятись а не редагуватись. Або самі пишіть з зірочками, або взагалі не пишіть. Ваші мати ситуацію ніяк не виправлять. А у працівників сайту нема стільки часу, щоб коментарі з лайками постійно редагувати.

      Начальство Закарпаттяобленерго не має відношення до сайту новин. Так само і не читає ваші коментарі. Те, що люди вирішили “виливати” свою злість щодо відключень у коментарях до новин, це їхня справа. Може полегшає після цього. Але це звичайний ЗМІ, сайт новин, який інформує, а не впливає на відключення електроенергії. Скарги можна залишати і на сторінці Закарпаттяобленерго у Фейсбук

    • Цікаво хто “ви”? Якщо у вас претензії до Закарпаттяобленерго, йдіть до них на сторінку на Фейсбук та пишіть свої скарги та матюки. Ви думаєте ЗМІ приємно пропускати та читати усі ці злісні коментарі, які адресовано фактично Закарпаттяобленерго?

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*