Угорські ЗМІ дискредитують українських військових — РНБО

Медіа Угорщини почали дезінформаційну кампанію з дискредитації українських військових. Про це заявили у Центрі протидії дезінформації РНБО.

Там посилаються на кілька матеріалів, які опубліковані на угорських інтернет-ресурсах. У них розповідають байки, що українське керівництво нібито навмисне мобілізує етнічних угорців із Закарпаття та відправляє їх на фронт.

Ось деякі фрагменти з цих матеріалів:

«Сотні тіл українських військових зберігаються в рефрижераторах у декількох сотнях метрів від кордону з Угорщиною», — Metropol.

«Українська влада здійснює масову мобілізацію етнічних угорців на Закарпатті, щоб заповнити значні втрати на полі бою», — Pesti Srácok.

«128-ма окрема гірсько-штурмова бригада ЗСУ з Мукачево майже повністю укомплектована етнічними угорцями… Після «м’ясорубки» в Соледарі кількість загиблих у 128 ОГШБ дуже велика, стверджують угорці … [вони] дивуються, чому саме 128 ОГШБ кидають у місця кровопролитних битв», — Magyar Nemzet.

У Центрі протидії інформації наголошують, щоо жодне з цих повідомлень не відповідає дійсності. А подібні меседжі, поширені угорськими медіа, широко тиражуються у ЗМІ рф та спрямовані винятково на розпалювання міжетнічної ворожнечі між українцями та угорцями на Закарпатті.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*