Угорці не дозволять транзит зброї в Україну: вони звинуватили українські ЗМІ у брехні

Міністерство закордонних справ Угорщини спростувало слова заступника міністра закордонних справ Левенте Модьора про те, що Будапешт готовий пропускати через свою територію усю допомогу, яку надають інші країни Україні, зокрема, військову. Про це повідомили в угорському виданні 24.hu з посиланням на офіційного представника МЗС Мате Пачолая.

Той запевнив журналістів, що позиція Угорщини у цьому питанні незмінна. А слова Левенте Модьора, ймовірно, неправильно розтлумачили.

“Позиція Угорщини щодо постачання зброї була зрозуміла з самого початку: ми не відправляємо в Україну ні солдатів, ні зброї, і ми не дозволяємо постачанню зброї перетинати угорсько-український кордон. Ця позиція залишається незмінною, тому будь-який портал новин, який робить протилежне твердження, повідомляє неправду. Жодна партія зброї не перетнула угорсько-український кордон, і це не зміниться і в майбутньому, оскільки вона становить загрозу безпеці Закарпаття та поставить під загрозу безпеку угорського народу”, — заявили в угорському МЗС.

Нагадаємо, під час візиту до Львову Модьор заявив, що незважаючи на те, що Угорщина не постачатиме своєї зброї до України, треті країни можуть скористатися для цього їхньою територією.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*