Україна встановила особу десантника з Пскова, що зґвалтував немовля — Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявив, що вже встановлено особу російського окупанта, який зґвалтував немовля.

Про це Зеленський сказав у зверненні до парламенту Литви, інформує Суспільне.

За його словами, у звільнених від окупантів районах України продовжується робота по фіксації і розслідуванню воєнних злочинів, скоєних Російською Федерацією. Майже щоденно знаходять нові масові поховання убитих. Збираються свідчення.

“Зафіксовані сотні випадків згвалтувань, в тому числі неповнолітніх дівчат, зовсім маленьких дітей… І навіть немовля! Про це просто страшно зараз говорити. Але це правда, але це було. Встановлена навіть ця особа, цей російський вояка Бичков зі Пскова. Десантник чи спецпризначинець, який відправляв товаришам це відео. Відео того, що він робить з немовлям. Як він знущається з немовляти! Ось такий російський військовий. “Захисник” дітей. Ось така “спецоперація”, яку спланували в Москві. Ось така історія боротьби за “русский мир”. Ось з таким тепер буде асоціюватись російська армія, російські десантники. Зі Пскова. Згвалтування немовляти… Російські пропагандисти, мабуть, уже почали це виправдовувати. Мабуть, кажуть, що цього не було, а якщо було, то це був захист російськомовних”, — розповів президент.

Зеленський додав, що повсюди в Україні, де побували окупанти, тепер вздовж доріг, у дворах, у скверах, на городах – всюди поховання людей, чиї тіла не змогли відвезти на кладовища: “І це все – за період у кілька тижнів російської окупації”.

У мережі ЗМІ поширюють фото ґвалтівника.

Закарпаття24 у Телеграм

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*