Українці за добу допомогли армії на 20 млн грн: як приєднатись

Лише за одну добу фонд компетентної допомоги армії “Повернись живим” зібрав більше аніж за весь минулий рік – понад 20,5 мільйонів гривень.

Про це інформує директор фонду “Повернись живим” Тарас Чмут.

“За одну добу фонд компетентної допомоги армії “Повернись живим” зібрав більше аніж за весь минулий рік!

Ми отримали 18510 транзакцій лише на благодійні рахунки! Такого не було ніколи в історії Фонду!

Тисячі українців та небайдужих з усього світу об‘єднуються навколо спільного бажання зупинити головного світового терориста сучасності. І ми це зробимо!”.

Чмут повідомив, що фонд реалізовує глобальні проєкти по зміцненню протиповітряної оборони, розгортанню територіальної оборони і розвитку нашого ракетного потенціалу.

Збільшилась також кількість надходжень до фонду через сервіс Patreon: “Повернись живим” за кількістю внесків піднявся з 10 місця на 3.

Підтримати фонд можна на сайті.

“Збільшення підтримки з боку українців величезне. На моїй пам’яті зараз пік у порівнянні з 2014-2015 роком”, — розповідає директор фонду “Повернись живим” Тарас Чмут. За його словами, такий рівень фінансової підтримки свідчить, що Україна та українці готові боротися з Росією у всіх можливих формах та проявах.

Фонд надає планову і постійну допомогу. Каже, що з 2014-го зібрали 200 мільйонів гривень. Купує тепловізори, квадрокоптери, камери, комп’ютерне обладнання, рації, фотоапарати та багато іншого. У фонді подякували всім, хто долучився та долучається до допомоги.

Реквізити:

IBAN: UA223226690000026007300905964

ЄДРПОУ – 39696398

Отримувач: Благодійна Організація Міжнародний благодійний фонд Повернись живим

Призначення платежу: Благодійна допомога військовослужбовцям

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*