Ужгород залишиться без очільника?

Завтра на сесії міської ради відправляють у відставку мера Богдана Андріїва. Про це на власній facebook сторінці повідомив активіст Віктор Щадей:

«Спілкуюся з різними людьми і дізнався, що завтра депутатська більшість планує відправити у відставку міського голову.

Конфлікт між мером і депутатською більшістю розгорівся не на жарт: фінансові можливості міста зменшуються, а апетити мера і депутатів ростуть.

Мова вже не про посади – мова про ремонти доріг, прибирання, покоси, пасажирські перевезення, вивіз сміття, дозволи на будівництво. Сукупну суму відкатів по цим напрямкам оцінюють в 1,5 млн.дол. щороку. Тож депутати вирішили відставити мера, щоб самостійно контролювати всі фінансові потоки.

Але розпускати треба і міську раду. За ці півтора роки депутати разом з мером погрузли в земельний і майнових скандалах, віддаючи під забудову сквери, прибудинкові, навіть цвинтар і роздаючи за безцінь міське майно. Хоча, на жаль, серед депутатів є люди, які ще вчора здавались нам порядними.

Щоб місто отримало надію на краще – нам потрібно обрати і нового мера, і нових депутатів. Бо з нинішнім складом ради навіть хороший мер не зможе розвивати Ужгород.

Сподіватись, що депутати проголосують за розпуск ради складно – з 38 депутатів всього 3 не беруть участь у дери бані міста (О. Волосянський, В. Штефаньо, В. Качур). Але така можливість є – і нам треба її використати.

Звернувся до Олександра Волосянського, щоб він, як депутат, вніс пропозицію: разом з відставкою Андріїва заодно розпустити і міську раду.

Відставка з посади мера – логічне закінчення діяльності Богдана Андріїва. Погано одне – враховуючи стан правоохоронних органів, важко сподіватись, що він понесе справедливе покарання за всю шкоду, яку завдав нашому місту» – йдеться у повідомленні.

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*