Ужгородський суд залишився без поштового та телефонного зв’язку через борги

Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області з 1 червня не має можливості надсилати судові повістки, процесуальні документи та іншу кореспонденцію учасникам судового розгляду поштовим зв’язком. А з грудня минулого року в суді відсутній телефонний зв’язок. Про це заявили у пресслужбі суду.

Повідомляється, що установа має значну кредиторську заборгованість перед “Укрпоштою”. Послуги телефонії також недоступні через недостатність фінансування.

Оскільки працівники суду не мають можливості інформувати про дату та час засідань належним чином, учасників судових процесів закликають використовувати для цього інтернет та SMS-повідомлення.

  • Отримуйте процесуальні документи по справі, учасником якої ви є, зареєструвавшись в підсистемі «Електронний суд. В Електронному суді передбачена можливість подавати процесуальні документи, отримувати судові рішення та інші електронні документи у кожній справі окремо, відстежувати рух та стан розгляду документів.
  • Подавайте до суду заявку про отримання судових повісток, повідомлень в електронному вигляді за допомогою SMS-повідомлення, зазначивши номер свого мобільного телефону.
  • Подавайте заявку про отримання процесуальних документів в електронному вигляді на електронну адресу inbox@ug.zk.court.gov.ua;
  • Дізнавайтеся про дату та час призначення розгляду справи на сайті суду в розділі «Список справ, призначених до розгляду».
  • Для пришвидшення розгляду та уникнення ситуацій, які можуть призвести до затягування розгляду судових справ дізнавайтеся також про дату та час судових засідань на сайті суду в розділі «Судові виклики та повідомлення».

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

1 коментар

  1. А в суд подати пошті на суд! Но, а судді мргли би ся скласти і погасити борги, ачій не бідненькі.

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*