В Мукачеві запрацює Інтеграційний хаб

Цей хаб стане платформою спільних дій та простором для соціальної згуртованості громадян, які постраждали війни та тих, які приймають переселенців. Про це повідомив перший заступник мера Мукачева Ростислав Федів.

Інтеграційний хаб діятиме в Центрі громадськості та національних культур, який розташований за адресою Площі Кирила і Мефодія, 30.

“Він об’єднає локальні та переміщені громадські організації які приїхали до Мукачева з постраждалих міст: Маріуполя, Костянтинівки, Слов’янська, Покровська, Сєверодонецька, Кремінного, Луганська та Києва”, — зазначив Федів.

Аби обговорити ініціативу напередодні громадські активісти зустрілися з представниками місцевої влади, керівником Центру громадськості та національних культур Олександром Галаєм, очільницею компонента з громадської безпеки та соціальної згуртованості Програми ООН із відновлення та розбудови миру Федерікою Діспенцою, радницею-уповноваженою Президента України з питань безбар’єрності Тетяною Ломакіною та представниками Закарпатської ОВА.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм-каналі.

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*