В Угорщині вкотре заявили, що забороняють транзит зброї для України своєю територією

Угорщина не має наміру надавати свою територію для постачання танків “Leopard 2” країнами НАТО для України, оскільки не хоче наражати на небезпеку етнічних угорців, які проживають в Закарпатській області України, заявив глава канцелярії прем’єр-міністра Угорщини Гергей Гуйяш, інформує Інтерфакс-Україна.

“Щодо питання про політичні голоси, що лобіюють війну, про те, що вони вимагають танків Leopard 2 для України, глава канцелярії сказав: Угорщина має особливе геополітичне положення та можливість відстоювати національні інтереси. За його словами, Угорщина могла постачати зброю в Україну лише через Закарпаття”, де досі проживає понад сто тисяч угорців. Глава канцелярії наголосив, що мета уряду – якнайдовше захищати Закарпаття від війни”, – пише угорське видання Hirado, на сайті якого розміщено відеозапис брифінгу.

Також Гуйяш зазначив, що уряди кожної країни-члена НАТО самостійно ухвалюють рішення, наскільки вони хочуть підтримувати Україну. Однак, якщо держава-член НАТО втрутиться у війну, це, за його словами, призведе до початку третьої світової війни.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

1 коментар

  1. Ну, а што маєме чинити з мадярськими назвами вулиць, чи памятками за ріжними ракоціями і петефіями?

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*