В Угорщині з’явилася нова політична сила із проукраїнською позицією

Сьогодні у сусідній із Закарпаттям Угорщині оголошено про створення нової політичної партії – SZOCDEM. Про це повідомив Радник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини закарпатець Роланд Цебер.

Минулі вибори показали, як і показує політична ситуація в сусідній країні, загалом, угорська опозиція потребує підсилення.

За словами радника є великі сподівання, що нові, молоді та амбіційні соціал-демократи дадуть той необхідний поштовх місцевому політикуму на шляху до повернення на демократичні засади.

“Удвічі приємно, що очолить партію давній друг України, екс-президент Парламентської асамблеї НАТО Mesterházy Attila. Давно знайомий із Аттілою, і можу зі впевненістю сказати, що він із тої молодої плеяди угорських політиків, які, по-перше, відомі та впливові у Європі, а, найголовніше – мають європейський світогляд. Аттіла Мештерхазі неодноразово підтримував Україну в її євроатлантичних прагненнях, засуджував російську агресію та закликав до більш жорстокіших санкцій з боку ЄС.”, – зазначив Роланд Цебер.

Роланд Цебер привітав угорських посадовців зі створенням нової політичної сили та запросив Аттілу Мештерхазі з соратниками в Україну.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*