В УЄФА шоковані брехливою заявою угорців

Чиновники УЄФА шоковані брехливою заявою угорців щодо схвалення використання фанатами футболу прапора великої Угорщини. Про це повідомляє видання “Українське Закарпаття”.

Так, Генеральний секретар УЄФА висловив своє здивування заявою угорської сторони, зробленою у вівторок 21 березня увечері.

Асоціація футболу Угорщини на своєму офіційному сайті повідомила про те, що Спілка європейських футбольних асоціальних (УЄФА) вирішила не забороняти угорським фанатам використовувати символіку з кордонами так званої “Великої Угорщини” під час матчів, які будуть проводитися під егідою УЄФА.

З цього приводу європейська федерація футболу надіслала листа до Будапешта. В офіційному листуванні УЄФА категорично зазначає, що ніколи не давав схвалення на розміщення прапора великої Угорщини, і погрожує санкціями.

«Щоб уникнути сумнівів, хочемо пояснити, що УЄФА не схвалив розміщення таких прапорів і банерів. Більше того, як я зазначав у попередньому листі, наявність таких банерів може призвести до дисциплінарних наслідків. Тому ми наполегливо рекомендуємо вам вжити необхідних заходів, щоб запобігти показу цих прапорів або банерів на будь-якому матчі, організованому УЄФА» — написав у своєму зверненні Теодор Теодорідіс, генеральний секретар організації Мартону Вагі, який обіймає таку ж посаду в Федерації Будапешта.

Зазначимо, що також у вівторок міністр фінансів уряду Орбана Міхей Варга опублікував твіт, де стверджував, що УЄФА дозволила угорським фанам використовувати на матчах прапори та банери із зображенням великої Угорщини у вигляді карти.

Йдеться про карту з нинішніми територіями України (Закарпаття), Румунії (Трансильванія), Словаччини, Сербії (Воєводина), Австрії (Бургенланд), Хорватії та Словенії, які згідно з умовами Тріанонського мирного договору від 4 червня 1920 року Угорщина втратила через поразку у Першій світовій війні (1914-1918).

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

Віктор Орбан із шарфом, на якому зображена мапа Угорщини з частиною української території

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*