В Ужгороді представили нового очільника районної військової адміністрації Юрія Гузинця

Голова Закарпатської ОВА Віктор Микита представив колективу Ужгородської районної військової адміністрації та запрошеним керівникам силових відомств, головам територіальних громад та депутатському корпусу району голову адміністрації Юрія Гузинця. Про це очільник області повідомив на своїй сторінці.

Разом вони вже обговорили стратегію розвитку району, зокрема й подальшу допомогу вимушеним переселенцям, підготовку до зимового періоду, підтримку місцевого та релокованого бізнесу.

“Особисто знаю пана Юрія як досвідченого і професійного управлінця, тож радий вітати в команді. Упевнений, що в тісній співпраці та за сприяння керівництва держави, уряду та депутатського корпусу всіх рівнів разом долатимемо будь-які труднощі”, — написав Микита.

Раніше відповідне Розпорядження про призначення підписав Президент України Володимир Зеленський.

Юрію Гузинцю 40 років, він є уродженцем Берегова. З 2007 до 2010 років працював помічником Берегівського міського голови. З 2010 — начальник відділу національностей та релігій Закарпатської облдержадміністрації. З 2016 року — керівник справ виконавчого апарату Закарпатської обласної ради.

У січні 2020 року Юрія Гузинця призначили заступником керівника виконавчого апарату Закарпатської обласної ради.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*