В Ужгороді прощатимуться із відомим лікарем-мамологом Кареном Петросовим

На днях Закарпаття сколихнула сумна звістка – на 49 році життя помер відомий мамолог, лікар Закарпатського обласного онкодиспансеру Петросов Карен Олегович. За його плечима врятовані життя тисячі жінок. Для багатьох пацієнтів та знайомих Карен Олегович був професіоналом, лікарем від Бога, чудовою людиною.

Карен Петросов народився в 1974 році, а в 1997 році закінчив медичний факультет УжНУ, після чого поєднав своє життя з медициною. 3 1999 року по 2003 рік працював хірургом в Ужгородській районній лікарні.

З липня 2003 року по 2008 рік – онкохірург в Закарпатському обласному клінічному онкологічному диспансері. З травня 2008 року по квітень 2016 року – завідувач поліклініки в Закарпатському обласному клінічному онкологічному диспансері. З квітня 2016 року по сьогоднішній день був в.о. завідувача мамологічного відділення Закарпатського обласного клінічного онкологічного диспансеру.

Карен Олегович проводив унікальні операції на молочній залозі не тільки закарпатського масштабу, але і всеукраїнського.

З початком російської агресії Карен Петросов приєднався до волонтерського руху та допомагав ЗСУ, а один з синів Карена Олеговича в лавах української армії бореться з окупантом.

Чин прощання з Кареном Олеговичем Петросовим відбудеться у середу 30 листопада на Кальварії, початок о 12:30. Похорон – на міському кладовищі у с. Барвінок.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*