В Ужгороді родині, яка сильно постраждала від пожежі, зібрали майже ₴180 тисяч: збір триває

З часу публікації Zakarpattya24 та передруком інших ЗМІ новини про допомогу родині, яка в Ужгороді постраждала від пожежі на картку бабусі надійшло 175 000 грн.

Небайдужі приєдналися до підтримки родини, в якій бабуся допомагає з виховуванням дитини з аутизмом.

Як проінформували Zakarpattya24 волонтери, родина попросила майстрів попередньо порахувати витрати на відновлення квартири.

Усього за розрахунками вийшло:

  • 185 000 гривень- простий ремонт (шліфування, шпаклювання, фарбування стін….)
  • 60 000 гривень – вікна
  • 50 000 гривень – міжкімнатні та вхідні двері

Як і в будь-якому ремонті – озвучена орієнтовна сума, яка разом складає 295 000 грн. Для допомоги ще потрібно назбирати частину суми.

“Бабуся Лідія Василівна щиро дякує всім за допомогу, адже вона не очікувала, що стільки людей відгукнеться на її біду. Рідні, сусіди, знайомі, колективи, волонтери, журналісти, бізнесмени і зовсім незнайомі люди відгукнулися і допомогли. Кожна гривня, будь-яка допомога дуже потрібна цій милій бабусі, яка допомагає доньці виховувати сина з аутизмом. Лідія Василівна дуже просить всіх, хто має можливість, допомогти зі збором коштів, щоб оплатити ремонт квартири. Кожна гривня дуже їм тепер дуже потрібна” – пишуть волонтери.

Панько Лідія Василівна 4149 4993 9455 2945 Приватбанк

1 Trackback / Pingback

  1. Пожежа в ужгородській квартирі сталась через вибух телефону (ВІДЕО) - Закарпаття 24 - новини Закарпаття: політика, економіка, кримінал спорт

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*