Вдарили перехожого молотком по голові і побили: у Виноградові затримали двох грабіжників

Цiєї ночi до полiцiї звернулася 36-рiчна жителька Виноградова з повiдомленням про пограбування її чоловiка. Про це iнформують в ГУ НП України у Закарпатськiй областi.

Жiнка розповiла, що неподалiк ринку невiдомi напали на її чоловiка, побили та вiдiбрали особистi речi.

За викликом негайно виїхала слiдчо-оперативна група.

Полiцейськi з’ясували, що нападникiв було двоє. Вони непомiтно ззаду пiдiйшли до потерпiлого та двiчi вдарили його молотком по головi. Пiсля цього продовжили бити чоловіка ногами, в результатi вiн знепритомнiв. Нападники схопили рюкзак потерпiлого з речами, пiсля чого втекли у невiдомому напрямку.

Опрацювавши записи з камер спостереження та провiвши пошуковi заходи, спiвробiтники кримiнальної полiцiї оперативно встановили особи нападникiв. Ними виявилися двоє мiсцевих жителiв, вiком 15 та 20 рокiв. Обоє ранiше вже притягалися до кримiнальної вiдповiдальностi за вчинення майнових злочинiв.

Зловмисникiв затримали та вилучили у них речi, що належать потерпiлому. Також вилучено i молоток, яким вдарили чоловiка.

Обох фiгурантiв помiстили до iзолятора тимчасового тримання. Найближчим часом їм повiдомлять про пiдозру за розбiйний напад, вчинений в умовах воєнного стану.

За скоєне передбачено покарання у виглядi позбавлення волi на термiн до 15 рокiв з конфiскацiєю майна.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*