Від початку війни на Закарпатті перейменували понад 500 вулиць: Ужгород пасе задніх, Мукачево лідирує

На Закарпатті з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну перейменували понад 500 вулиць, які раніше мали радянські чи російські імперські назви, по всій області таких залишилося ще три сотні. Про це повідомив директор ГО “Декомунізація України” Вадим Поздняков, пише “Укрінформ”.

Водночас ще 300 вулиць очікують на перейменування в різних громадах області.

“Велика кількість неперейменованих вулиць має обласний центр — місто Ужгород (тут перейменовані лише перші 11), також багато роботи іще у Виноградівській, Буштинській та Міжгірській громадах”, — сказав він.

Водночас місто Мукачево перейменувало майже все, ще по кілька вулиць залишилось перейменувати у Хусті, Тячеві, Чопі, Сваляві, Воловці та Перечині давно вже завершили процес перейменування вулиць.

“Щодо пам’ятників, які підлягають декомунізації, ми постійно в процесі, особливих відмов нема, але є бюрократичні та фінансові моменти”, — зазначив Подзняков. За його інформацією, понад 50 об’єктів демонтовані на території Закарпатської області, але залишилося ще близько 80. На його думку, на Закарпатті процес декомунізації повністю завершиться до літа.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*