Віддали своє життя: як захисники України на о.Зміїний послали на х*й росіян (ВІДЕО)

На острові Зміїний в Чорному морі 24 лютого у боях загинули 13 українських прикордонників.

Російський корабель пропонував гарнізону острова Зміїний здатися, але українські прикордонники відмовилися, після чого розпочався ракетно-артилерійський удар.

Як інформувала Держприкордонслужба, після захоплення російськими військами острова зв’язку з українськими військовими не було.

«Після обстрілу Зміїного з корабельних озброєнь та бойової авіації окупантами було зруйновано інфраструктуру на острові, уточнили у відомстві», — йшлось у повідомленні.

Прикордонники та ЗСУ мужньо тримали оборону.

«Російський корабель пропонує гарнізону острова Зміїний здатися. Був посланий на х#й! Нехай це почує Путін і весь світ! Далі розпочався ракетно-артилерійський удар. 13 українських прикордонників загинули. Можливо загинув і той сміливий герой, який послав переважаючого супротивника на х#й, як посилали Запорізькі козаки ворогів України. Вічна слава Героям! Ганьба і смерть російським окупантам!», – написав учора Антон Геращенко у мережі.

Як це було пропонуємо подивитись на аудіорозмові.

1 Trackback / Pingback

  1. Грузини відмовились заправляти росіян пальним та послали "русский корабль" на х*й (ВІДЕО) - Закарпаття 24 - новини Закарпаття: політика,

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*